Logo firmy OSOBNÍ DŮLNÍ SVÍTIDLA


Archiv - Nabíjecí stojan NS 100

Nabíjecí stojan NS 100


POUŽITÍ:

     Nabíjecí stojan NS 100 je stacionární zařízení sloužící pro nabíjení max. 100 ks osobních přilbových svítidel. Typ NS 100.02 pro svítidla 1002.09 a NS 100.03 pro svítidla 1004.02 výrobce KV Svítidla s.r.o. Karlovy Vary. Protože jednotlivé typy svítidel mají rozdílnou úroveň nabíjecího napětí, smí být nabíjeny pouze v příslušném zařízení. Při nabíjení v jiném typu stojanu dojde k přebíjení nebo k neúplnému dobití akumulátoru, což vede v krátké době k jeho zničení.


UMÍSTĚNÍ:

     Nabíjecí stojany, jsou určeny pro provoz v suchém větraném prostředí bez nebezpečí výbuchu s teplotou 0 až +30 °C splňující podmínky vyhlášky ČBÚ č. 22/89. V prašném prostředí musí být udržovány v čistotě a celý stojan, včetně uzavřených míst, musí být pravidelně čištěn

POPIS:

     Nabíjecí stojan má pět pater po deseti nabíjecích místech na obou stranách, tj. celkem dvacet nabíjecích míst v jednom patře. Nabíjecí místo je tvořeno vrchním vedením s pružnými nabíjecími kontakty výstupky na podlážce patra a dorazem. Každé nabíjecí místo má vlastní řídící jednotku, která ovládá celý proces nabíjení. Vložením svítidla do nabíjecího místa je automaticky zahájen nabíjecí proces, který zaručuje optimální nabití akumulátoru při jakémkoliv stupni jeho vybití. Po dokončení nabíjení je akumulátor udržován v nabitém stavu až do dalšího použití. Stav nabití je signalizován pomocí barevných LED diod a ampérmetrem.
TECHNICKÁ SPECIFIKACE:
Rozměry a hmotnost:
výška s podstavcem 1 950 mm
šířka 480 mm
délka 1 300 mm
váha bez svítidel: cca 200 kg
Ostatní parametry:
vstupní napětí 7 až 12 Vss např. usměrňovač KtM
max. vstupní proud 150 A
krytí IP 20
ochrana výstupu bezpečným napětím
Po dohodě s výrobcem je možno dodat i nabíjecí stojany stejné konstrukce i pro 40; 60 a 80 svítidel.


Kontaktujte nás

KV - Svítidla a.s.
Mostecká 141
360 01 Otovice

E-mail: info@kv-svitidla.cz