Logo firmy OSOBNÍ DŮLNÍ SVÍTIDLA


Archiv - Nabíjecí stojan NS 5

Nabíjecí stojan NS 5


POUŽITÍ:

     Nabíjecí stojan NS 5 je stacionární zařízení sloužící pro nabíjení max. 5-ti ks osobních přilbových svítidel. Typ NS 0502 pro svítidla T 1002.09 a 0503 pro svítidla T 1004.02 výrobce KV Svítidla s.r.o. Karlovy Vary. Protože jednotlivé typy svítidel mají rozdílnou úroveň nabíjecího napětí, smí být nabíjeny pouze v příslušném zařízení. Při nabíjení v jiném typu stojanu dojde k přebíjení nebo k neúplnému dobití akumulátoru, což vede v krátké době k jeho zničení.

UMÍSTĚNÍ:

     Nabíjecí stojany, jsou určeny pro provoz v suchém větraném prostředí bez nebezpečí výbuchu s teplotou 0 až +30 °C splňující podmínky vyhlášky ČBÚ č. 22/89. V prašném prostředí musí být udržovány v čistotě a celý stojan, včetně uzavřených míst, musí být pravidelně čištění. Připevněn může být na polici nebo na stěnu.

POPIS:

     Nabíjecí stojan tvoří skříň z povrchově upraveného ocelového plechu. Uvnitř je pět nabíjecích míst tvořených vrchním vedením s pružnými nabíjecími kontakty. Každé nabíjecí místo má vlastní řídící jednotku, která ovládá celý proces nabíjení. Vložením svítidla do nabíjecího místa je automaticky zahájen nabíjecí proces, který zaručuje optimální nabití akumulátoru při jakémkoliv stupni jeho vybití. Po dokončení nabíjení je akumulátor udržován v nabitém stavu až do dalšího použití. Stav nabití je signalizován pomocí barevných LED diod a ampérmetru.
TECHNICKÁ SPECIFIKACE:
Rozměry a hmotnost:
výška340 mm
hloubka200 mm
délka630 mm
váha bez svítidel:cca 15 kg
Ostatní parametry:
vstupní napětí7 až 12 Vss
max. vstupní proud10 A
krytíIP 20
ochrana výstupubezpečným napětím
K nabíjecímu stojanu je dodáván samostatný usměrňovač
Po dohodě s výrobcem je možno nabíjecí stojany sestavovat do větších celků


Kontaktujte nás

KV - Svítidla a.s.
Mostecká 141
360 01 Otovice

E-mail: info@kv-svitidla.cz